Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

SCRUM MASTERT keresünk!

Új kollégánk feladata az egyedi szoftverfejlesztési projektjeink során a Scrum folyamatok betartása, betartatása, ill. az agilis értékek erősítése és érvényre juttatása mind a fejlesztő csapatainkban mind pedig a szervezetben egyaránt.

Feladataid lesznek:

  • Segíted a csapatot az általuk létrehozott értékek maximalizálásában.
  • Felkészíted, támogatod a csapatot az önszerveződésben és a kereszt-funkcionalitás kialakításában.
  • Közreműködsz a Scrum események lebonyolításában.
  • Támogatod a csapatot magas színvonalú termékek előállításában.
  • Segítesz a kollégáknak és a megrendelő oldal szereplőinek megérteni és elfogadni a Scrumot és az empirikus termékfejlesztést.
  • Segíted a csapatot a hatékony Product Backlog kezelésben.
  • Folyamatosan figyeled a csapat belső folyamatait és célod a hatékonyság növelése.

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • 3-5 éves Scrum Masterként szerzett tapasztalatod van
  • Vezetői tapasztalatod is van
  • Agilitás, coaching attitűd, elkötelezettség, problémamegoldó képesség jellemez Téged
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

Nagyon örülünk, ha továbbá rendelkezel:

  • CSM/CPO vizsga.

Amit kínálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektekben vehetsz részt.
  • Akkora céget, ahol három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni, további gyümölcsnap, ITware reggeli és sok közös programlehetőséég vár Rád nálunk
  • Rendszeres belső meetupokat.