Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Egy nagy múltú szoftverfejlesztő cég, az ITware Kft. keres a FLEETware járműkövető szolgáltatásához fiatal csapatába munkatársat

Értékesítői-ügyféltámogatói

munkakörbe, rugalmas munkaidőben

Szakmai gyakorlat elvégzését is támogatjuk. Az munkavégzés Martonvásáron, egy jó hangulatú, fiatalos irodában történik, innen váltjuk meg a világot minden nap. A FLEETware szolgáltatásnál alapvető érték a folyamatos fejlődés, így napi szinten találkozhat a legújabb technológiákkal, részese lehet a sikereknek és komoly hatással lehet a szolgáltatás jövőjére.

Feladatok:

  • Új ügyfelek szolgáltatásba való belépési folyamatának végigkövetése érdeklődéstől a szerződéskötésig
  • Marketing tartalmak szerkesztése, létrehozása (brosúrák, Facebook, weboldal stb.)
  • Kapcsolattartás a beszerelőpontjainkkal, nyomkövető eszközök beszerelésének egyeztetése ügyfél és beszerelőpont között
  • Ügyfél támogatási feladatok (bejövő hívások fogadása, kérések megoldása stb.)
  • Potenciális ügyfeleknek ajánlat összeállítása, ajánlatadási folyamat menedzselése
  • Potenciális érdeklődőket végigvezetni az ingyenes kipróbálási folyamaton
  • Kérdőívek, hírlevelek szerkesztése
  • Piacelemzés, konkurenciafigyelés, brainstorming új fejlesztésekről
  • Felhasználói tesztelése az új funkcióknak

Elvárásaink:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Alapvető számítógépes ismeretek (word, excel)
  • Magabiztos kommunikáció
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Önálló és felelősségteljes munkakört.
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
  • Folyamatos kihívásokat és dinamikusan fejlődő munkakörnyezetet.
  • Családias, jó hangulatot.