Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt, megoldásainkat Luxemburgtól egészen Japánig használják ügyfeleink. Jelentkezz hozzánk

IT Support Üzemeltető

munkakörbe, ha az alábbi leírásban magadra ismersz!

Saját fejlesztésű szolgáltatásaink üzemeltetéséhez keresünk Téged, platform- és alkalmazásüzemeltetési, illetve kapcsolódó készenléti feladatok ellátására.

Feladatok:

  • A szolgáltatási platformok üzembiztonságának és rendelkezésre állásának biztosítása
  • Kapcsolódó változások kivitelezése
  • Készenléti ügyelet ellátása
  • Incidens és probléma kezelése
  • Mentések készítése
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk naprakészen tartása

Elvárásaink:

  • Hálózati ismeretek.
  • PostgreSQL (egyszerűbb SQL queryk, replikáció beállítása), Pgadmin ismeret
  • HAproxy, (load-balancing ismeret)
  • Windows Server 2008  és/vagy 2012 üzemeltetési ismeretek
  • Linux rendszergazdai ismeretek
  • MS SQL ismeretek (egyszerűbb SQL queryk, DB mirror, jobok)
  • MS Visual Studio alapismeretek
  • Rugalmasság (karbantartási munkák lehetnek hétvégén és törzsidőn kívül is)
  • Középfokú, társalgási szintű és informatikai-szakmai angol nyelvtudás

Előny:

  • Alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • VMware virtualizációs tapasztalat
  • Wildfly, CI, Traffic analizálási, tcpdump, wireshark ismeretek
  • Software deployement folyamat ismeret
  • Microsoft Domain kezelésében való jártasság
  • AD/DC/GPO ismeretek
  • Nagios ismeret és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • A jelenlegi létszám 70 fő, ami folyamatosan, de nyugodt ütemben növekszik. Szeretünk bent lenni az irodában, mert tök jó a hangulat. Figyelünk, és számíthatunk egymásra
  • IT cég vagyunk, pontosan tudjuk, hogy aki kimarad, lemarad. Ezért támogatjuk a képzéseket, meetupokat, újításokat és ötleteléseket
  • De nem csak dolgozunk és tanulunk, szórakozunk is. Van céges 3D puzzle (természetesen a Millennium Falcon-t már régen kiraktuk), sok tervezett és spontán sörözés, és csapatépítő program. A gyümölcsnapot, kávét, teát, a random módon felbukkanó süti halmokat, rugalmas munkaidőt említeni is felesleges, mert alap