Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt, megoldásainkat Luxemburgtól egészen Japánig használják ügyfeleink. Jelentkezz hozzánk

Pályázati Project Manager

munkakörbe, ha az alábbi leírásban magadra ismersz!

Mint Pályázati Project Manager felelős lennél pályázatok írásáért és azok megvalósulásáért, azaz képviselnéd az üzleti igényeket nagyvállalati ügyfeleink egyedi szoftver fejlesztési projektjeiben, miközben napi szinten együttműködnél egy igazán agilis csapattal.

Feladataid lesznek:

  • Pályázati dokumentációkat készítesz
  • Elnyert pályázatokat menedzselsz
  • A cutting edge technológiákkal dolgozó fejlesztő csapatot, a Scrum Masterrel karöltve napi szinten támogatod és segíted őket a legoptimálisabb eredmény elérésében
  • Megérted és felméred a valós üzleti folyamatokat
  • Folyamatos kapcsolatot tartasz az ügyféllel, informálod a projekt menetével, és a fejlesztési lehetőségekkel kapcsolatban

Amit kérünk tőled:

  • Tapasztalatot:
      • Pályázatírásban
      • Pályázatok menedzselésében és/vagy adminisztrációjában
      • Project Manager / Business Analyst / Product Owner munkakörben
  • Agilis és Scrum keretrendszerek ismeretét
  • Szoftverfejlesztésben való jártasságot (legalább minimális szintű fejlesztői tudást)
  • Angol nyelvtudást (mert vannak külföldi ügyfeleink)
  • Tudd, mi a cél, hova akarod a terméket eljuttatni
  • Legyél jó a priorizálásban

Előny:

  • Van tapasztalatod termékfejlesztésben, és célod egy igazán ütős szoftver létrehozása
  • Lapul a fiókodban Scrum Master / Product Owner / Project Manager certificate
  • Rendelkezel Business Analyst tapasztalattal
  • Nem új számodra az Atlassian JIRA és a Confluence

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívásokat
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget
  • Lehetőséget, hogy bele tudj kóstolni a különböző technológiák használatába (fejlesztőink széles spektrumú szakmai kompetenciával rendelkeznek)