Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt, megoldásainkat Luxemburgtól egészen Japánig használják ügyfeleink. Jelentkezz hozzánk

 Full Stack Fejlesztő

munkakörbe, ha az alábbi leírásban magadra ismersz!

Új kollégánk feladata lesz egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése nagyvállalati ügyfeleink számára, egy igazán agilis (SCRUM) környezetben (dedikált csapat / PO / SM). Nálunk az innováció és az egyéni ötletek ugyanolyan fontosak, mint az ügyfeleink, és mindezek mellett teret biztosítunk munkatársainknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre.

Feladatok:

  • Csapattagként, olyan projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában veszel részt, amelyek nemcsak segítik nagyvállalati ügyfeleink hatékonyságát, de akár jobbá is teszik a világot; legyen szó world-wide tartalomszolgáltatásról, microservice-ekről, IoT /M2M megoldásokról vagy mobil és médiakezelésről
  • Üzleti igényekből készült user storyk megvalósítása
  • Integrációs folyamatok implementálása
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása
  • Hibajavítás és támogatás

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 év Java / Java EE és 1-2 év JavaScript (Angular) fejlesztési tapasztalat
  • Design Pattern ismeretek
  • Fejlesztési tapasztalat a következőkben: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, mert nálunk tényleg használnod kell

Előny:

  • IT biztonságtechnikai, kriptográfiai ismeretek
  • DevOps ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődést a legújabb technológiákban (Java 8, Microservices, Docker, Firebase)
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb
  • Rendszeres belső képzéseket
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget