Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Senior Java fejlesztő

Új kollégánk feladata lesz egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése nagyvállalati ügyfeleink számára egy igazán agilis (SCRUM) környezetben (dedikált csapat / PO / SM). Nálunk az innováció és az egyéni ötletek ugyanolyan fontosak mint az ügyfeleink, és mindezek mellett teret biztosítunk munkatársainknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre.

Feladatok:

  • Csapattagként olyan projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában veszel részt, amelyet nemcsak segítik nagyvállalati ügyfeleink hatékonyságát, de akár jobbá is teszik a világot; legyen szó world-wide tartalomszolgáltatásról, microservice-ekről, IoT /M2Mmegoldásokról vagy mobil és médiakezelésről.
  • Üzleti igényekből user storyk megvalósítása.
  • Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és implementálása.
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása.
  • Hibajavítás és támogatás.
  • Esetenként presales terület szakmai támogatása.
  • Junior kollégák mentorálása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú programozói / informatikai végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat.
  • Legalább 5 év Java / Java EE fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák és eszközök ismeretével.
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek.
  • Fejlesztési tapasztalat a következőkben: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL.
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, mert nálunk tényleg használnod kell.

Előny:

  • Javascript (Angular) fejlesztési tapasztalat.
  • IT biztonságtechnikai, kriptográfiai ismeretek.
  • DevOps ismeret.
  • Rendszerintegrációs tapasztalat.
  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete.
  • OCP minősítés.

Amit kínálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban.
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
  • Rendszeres belső képzéseket.
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget.