Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Product Owner / Project manager

Új kollégánk önállóan képviseli az üzleti igényeket pályázati, illetve nagyvállalati ügyfeleink egyedi szoftver fejlesztési projektjeiben, együttműködve a Scrum csapattal vagy projekt team-mel.

Feladatok:

  • Projektek, szoftverek tervezése:
    • world-wide tartalomszolgáltatás (~50 millió felhasználó)
    • IoT /M2M,
    • mobil és médiakezelés, stb. területén.
  • Cutting edge technológiák (Angular, Spring Boot, Microservices) kutatása és felhasználása.
  • Pályázati anyagok öszeállítása, pályázatok megvalósításának koordinálása.
  • Projektcsapat vezetése; Scrum alapú termékfejlesztés.
  • Minőségbiztosítás.
  • Ügyfélkapcsolat tartás; presales.

Elvárásaink:

  • Agilis és Scrum keretrendszerek, projekttervezési eszközök használata.
  • 1-3 éves tapasztalat projekt manager / üzleti elemző / PO munkakörben.
  • Pályázatos projekt tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Szoftverfejlesztési tapasztalat.
  • Termékfejlesztési tapasztalat.
  • CSM / CPO vizsga.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívásokat, inspiráló légkört.
  • Akkora céget, ahol az első hét után már mindenkit ismersz az irodában.
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
  • Rendszeres belső meetupokat.
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget.