Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Agile Coach / Scrum Master

Új kollégánk feladata lesz egyedi szoftverfejlesztési projektjeink során a Scrum folyamatok betartása, betartatása, ill. az agilis értékek erősítése és érvényre juttatása mind a fejlesztő csapatainkban mind pedig a szervezetben egyaránt.

Feladatok:

  • Agilis evangelistaként összehangolja és megvalósítja a szervezeti célokat az agilis elvekkel.

  • Segíti a csapatot az általuk létrehozott értékek maximalizálásában.

  • Felkészíti, támogatja a csapatot az önszerveződésben és a kereszt-funkcionalitás kialakításában.

  • Közreműködik a Scrum események lebonyolításában.

  • Segíti a csapatot magas színvonalú termékek előállításában.

  • Segít a kollégáknak és a megrendelő oldal szereplőinek megérteni és elfogadni a Scrumot és az empirikus termékfejlesztést.

  • Segíti csapatot a hatékony Product Backlog kezelésben.

  • Olyan változásokat eszközöl, amelyek növelik a Scrum Csapat termelékenységét.

  • Együttműködik a többi Scrum Masterrel annak érdekében, hogy növelje a Scrum alkalmazásának hatékonyságát a szervezetben.

Elvárásaink:

  • 3-5 éves tapasztalat Scrum Masteri pozícióban.

  • Agilis szervezetfejlesztésben szerzett tapasztalat.

  • Coaching attitűd, elkötelezettség, problémamegoldó képesség.

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Product Owneri vagy projektvezetői tapasztalat.

  • CSM/CPO vizsga.

Amit kínálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődést.
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
  • Rendszeres belső képzéseket.
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget.