Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

IT Sales Manager

Új kollégánk fő feladata lesz egyedi nagyvállalati szoftverfejlesztési szolgáltatások és projektek értékesítése Magyarországon és külföldön egyaránt. Nálunk az innováció és az egyéni ötletek ugyanolyan fontosak mint az ügyfeleink, és mindezek mellett teret biztosítunk munkatársainknak a folyamatos fejlődésre.

Feladatok:

  • Új ügyfél akvizíció és értékesítés.

  • Ajánlatok és szerződések kidolgozása, lezárása.

  • Ügyfél igények feltérképezése, megértése, valamint szoros együttműködés a megvalósító szakmai csapattal az értékesítés különböző fázisaiban.

  • Ügyfél prezentációk és demók elkészítése.

  • Ügyfél oldali üzleti megoldások kidolgozásának támogatása, cégünk szolgáltatás portfóliója alapján.

  • A vezetéssel való szoros együttműködés, CRM riporting.

  • Tenderek kidolgozása együttműködve a szakmai oldallal.

Elvárásaink:

  • 2-3 éves nagyvállalati IT értékesítési tapasztalat.
  • Hosszú értékesítési ciklusú, komplex műszaki termékek/megoldások direkt értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Élő kapcsolatrendszer távközlés, agrár, pénzügyi területeken.
  • Felsőfokú gazdasági végzettség (előny IT affinitás).
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi és hazai értékesítési feladatokat.

  • Teljesíthető és reális jutalék feltételeket.

  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.

  • Nemzetközi kiállításokon való részvételt.

  • Munkakörhöz kapcsolódó eszközöket (telefon, notebook, céges autó).

  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.