Magyar English Deutsch 日本語 Italiano
Sun

Java fejlesztő gyakornok

Junior csapattagként gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz a fejlesztési projektekben egy igazán agilis (SCRUM) környezetben (dedikált csapat/PO/SM). Lehetőséged nyílik megismerni a projektek szakaszait és folyamatosan fejlődhetsz a lent említett technológiákban. A gyakorlati időt követően főállás lehetőségét és versenyképes jövedelmet kínálunk

 Leendő munkatársunk feladatai:

  • Csapattagként projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában való részvétel.
  • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése, hibajavításban való részvétel.
  • Részvétel ALM és CI kialakításában.
  • Tesztautomatizálás.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok.
  • Legalább fél év Java fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák és eszközök ismeretével.
  • Tervezési és dokumentálási készség.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Agilitás és elhivatottság.

Előnyt jelent:

  • Agilis fejlesztési ismeretek (Scrum alapok).
  • Fejlesztési tapasztalat a következőkben: Spring Framework, Selenium, JUnit, XML, JavaScript.

 Amit kínálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődést a fentebb említett technológiákban.
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
  • Rendszeres belső képzéseket.

  Munkaidő:

 heti minimum 3 nap